Banner image

Priekšrocības

 • Advantage icon

  Dāvanu izvēles bezgalība

  Darbojas piecos Galactico t/c - Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols un Dole.

 • Advantage icon

  Ar piegādi

  Pasūti I-veikalā ar piegādi visā Latvijā.

 • Advantage icon

  Par jebkuru summu

  Robežās no 7.00 līdz 150.00 EUR.

 • Advantage icon

  Bez komisijas maksas

  Par izgatavošanu un pirkumiem nav komisijas maksa.

 • Advantage icon

  Daudzveidīgi iesaiņojumi

  Dažāda veida un tematikas iesaiņojumi.

 • Advantage icon

  Tērē vairākas reizes

  Naudas apmēru vari tērēt vairākās reizēs, vairākās tirdzniecības vietās.

 • Advantage icon

  Novēlējuma teksts

  Pievieno iesaiņojumam apsveikuma tekstu.

 • Advantage icon

  Optimāls termiņš

  Derīguma termiņš 6 mēneši.

Izmanto Galactico Dāvanu karti

 • veikalos (arī H&M, RIMI, Drogas)
 • preses kioskos
 • kafejnīcās
 • apdrošināšanas sabiedrībās
 • tūrisma aģentūrās
 • restorānos
 • aptiekās
 • kinoteātrī Cinamon
 • pie sadzīves pakalpojumu sniedzējiem
Galactico Dāvanu karte nevar tikt izmantota norēķiniem pasta nodaļās, banku filiālēs, līzinga kompānijās un tirdzniecības centru informācijas centros, kā arī pie atsevišķiem tirgotājiem, kas nav noslēguši vienošanos par Galactico Dāvanu karšu pieņemšanu.
Vairāk

Kā iegādāties?

Galactico Dāvanu karti iespējams iegādāties jebkura Galactico tirdzniecības centra – Alfa, Origo, Galerija Centrs, Mols vai Dole -  informācijas centrā vai www.galactico.lv ar piegādi visā Latvijā.


Padari dāvanu īpašāku! Izvēlies notikumam atbilstošu iepakojumu.

Galactico tirdzniecības centru informācijas centros

Galactico Dāvanu karti iespējams iegādāties jebkura Galactico tirdzniecības centra informācijas centrā, norēķinoties skaidrā naudā vai ar maksājumu karti. Tā tiek izgatavota pirkšanas brīdī. Informācijas centrā var iegādāties līdz 20 dāvanu kartēm par kopsummu līdz EUR 3000. Pirkumiem kopsummā no EUR 1000 nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu. 

Ja plāno iegādāties vairāk nekā 20 Dāvanu kartes vai to kopējā vērtība pārsniedz EUR 3000, aicinām izmantot Galactico internetveikalu.

Internetveikalā 

Juridiskās vai fiziskās personas var iegādāties Galactico Dāvanu karti un to iepakojumus www.galactico.lv ar piegādi visā Latvijā, veicot norēķinus ar pārskaitījumu, maksājumu karti vai ar Swedbank un Luminor bankas internetbankas starpniecību. Par darījumu, kura kopējā summa ir vismaz EUR 1000, tiek slēgts līgums.

Uzzini vairāk par Galactico Dāvanu kartēm un to lietošanas noteikumiem.

Padari dāvanu īpašāku! Izvēlies notikumam atbilstošu iepakojumu.

Jautājumi

 • Kas ir Galactico dāvanu karte?

  Bezskaidras naudas maksāšanas līdzeklis, ko tās lietotājs elektroniskās Dāvanu kartes derīguma termiņa ietvaros var izmantot, norēķinoties par precēm un pakalpojumiem t/p Alfa, t/c Dole, t/c Galerija Centrs, t/c Mols un t/c Origo.

 • Kādā vērtībā var iegādāties Galactico Dāvanu karti?

  Galactico Dāvanu karte var būt par jebkuru summu robežās no 7,00 līdz 150,00 EUR, piemēram, 20,17 EUR, 77,77 EUR vai 123,45 EUR. Dāvanu kartes vērtību izvēlas tās dāvinātājs. Galactico Dāvanu karti var lietot kopā ar citiem maksāšanas līdzekļiem – maksājumu karti vai skaidru naudu.

 • Kur var iegādāties Galactico Dāvanu kartes?

  Visu par Galactico Dāvanu karšu iegādi var uzzināt šeit!

 • Kur var norēķināties ar Galactico Dāvanu karti?

  Galactico Dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties tīkamu dāvanu vairāk nekā 650* tirdzniecības vietās piecos Galactico tirdzniecības centros – Alfa, Mols, Galerija Centrs, Origo un Dole: apģērbus un apavus; aksesuārus un rotaslietas; kosmētiku un parfimēriju; grāmatas un mūzikas ierakstus; preces mājai: traukus, mēbeles, mājas tekstilu un interjera priekšmetus; tuvākus vai tālākus ceļojumus ar autobusu, lidmašīnu vai prāmi; skaistumkopšanas procedūras, sauļošanos solārijā, SPA vai sporta kluba apmeklējumu; jaunākās filmas kinoteātrī “Cinamon”; maltīti kādā kafejnīcā vai restorānā; dažādas preces veikalos (arī H&M, RIMI un Drogas veikalos, kuri atrodas Galactico tirdzniecības centros), preses kioskos, aptiekās; apdrošināšanas sabiedrību pakalpojumus; sadzīves pakalpojumus u. c.

  *Galactico Dāvanu karti nevar izmantot norēķiniem pasta nodaļās, banku filiālēs, līzinga kompānijās un tirdzniecības centru informācijas centros, kā arī atsevišķās tirdzniecības vietās, kuras nav noslēgušas vienošanos par Galactico Dāvanu karšu pieņemšanu.

 • Vai Galactico Dāvanu karti var izmantot vairākiem pirkumiem?

  Jā, Galactico Dāvanu kartē esošo summu var izmantot arī pa daļām, lietojot karti vairākas reizes vai dažādos veikalos, kuri atrodas kādā no Galactico tirdzniecības centriem.

 • Vai ar Galactico Dāvanu karti var iepirkties RIMI lielveikalos, kas atrodas Galactico tirdzniecības centros?

  Jā, Galactico Dāvanu karti var izmantot RIMI lielveikalos, kas atrodas Galactico tirdzniecības centros (t/p Alfa, t/c Origo, t/c Galerija Centrs, t/c Mols un t/c Dole).

 • Vai Galactico Dāvanu kartes iegāde ir iepriekš jāpiesaka?

  Galactico Dāvanu karte, kas tiek pirkta tirdzniecības centra informācijas centrā, tiek izgatavota uzreiz informācijas centrā un tās iegādes iepriekšēja pieteikšana nav nepieciešama.

 • Vai Galactico Dāvanu kartes tiek piegādātas pircējam?

  Veicot pasūtījumu Galactico I-veikalā, pasūtītājs var norādīt adresi Latvijas teritorijā, kurā vēlas saņemt pasūtījumu.

 • Vai par Galactico Dāvanu kartes iegādi un lietošanu jāmaksā?

  Naudas iemaksa Galactico Dāvanu kartē ir bez maksas. Dāvanu kartes pircējs samaksā tikai summu, kuru viņš vēlas ieskaitīt Galactico Dāvanu kartē. Derīguma termiņa laikā Galactico Dāvanu kartei nav lietošanas maksas, kā arī nav komisijas maksas par veiktajiem pirkumiem ar Dāvanu karti.

 • Kāds ir Galactico Dāvanu kartes derīguma termiņš?

  Elektroniskās Dāvanu kartes derīguma termiņš ir seši mēneši, skaitot no kartes iegādes dienas. Dāvanu kartes derīguma termiņš ir norādīts uz Galactico Dāvanu kartes, un tā ir pēdējā diena, kad Dāvanu karti var lietot pirkumiem.

 • Vai iespējams pagarināt Galactico Dāvanu karti, kurai beidzies derīguma termiņš?

  Jā, viena gada laikā pēc norādītā derīguma termiņa var pagarināt Galactico Dāvanu karti, kurai beidzies derīguma termiņš un kuras atlikums nav mazāks par 7,00 EUR. Lai to pagarinātu, lietotājam jāiesniedz attiecīgā Galactico Dāvanu karte jebkura Galactico tirdzniecības centra informācijas centrā, kur uzreiz tiks izgatavota jauna karte, uz kuru tiks pārnests derīgumu zaudējušās Dāvanu kartes atlikums. Jaunā karte būs derīga vienu mēnesi.

 • Vai kopā ar Galactico Dāvanu karti var iegādāties kādu speciālu tās iepakojumu?

  Jā, gan informācijas centros, gan Galactico I-veikalā ir iespējams iegādāties arī speciālus dāvanu karšu vāciņus un kastītes. Galactico Dāvanu karte šajos iepakojumos uzreiz būs gatava pasniegšanai.

 • Kur un kā iespējams uzzināt Dāvanu kartes atlikumu?

  Galactico Dāvanu kartes atlikumu bez maksas var uzzināt: Galactico mājaslapas sadaļā "Dāvanu kartes bilance", Galactico mobilajā aplikācijā, uzrādot Dāvanu karti Galactico tirdzniecības centru informācijas centros, jautājot pārdevējiem Galactico veikalos pirms pirkuma veikšanas. Dāvanu kartes atlikumu iespējams uzzināt arī, sūtot SMS ar kodu GDK un Dāvanu kartes numuru uz tālruņa numuru 1838: GDK KARTESNUMURS. Pakalpojuma maksa saskaņā ar cenrādi.

 • Vai ir iespējams apvienot vairākas Galactico Dāvanu kartes vienā?

  Galactico Dāvanu kartes ir iespējams apvienot, izveidojot jaunu Dāvanu karti vai kartes, kuras/-u nominālvērtība būs esošo karšu atlikumu summa. Jaunās kartes nominālvērtība nevar pārsniegt 150,00 EUR. Lai apvienotu Galactico Dāvanu kartes, jāvēršas jebkura Galactico tirdzniecības centra informācijas centrā, jāaizpilda pieteikuma forma, jāpievieno esošās kartes un jāsamaksā cenrādī noteiktā komisijas maksa. Jaunā/-ās apvienotā/-ās Dāvanu karte/-es pēc izgatavošanas tiks nosūtīta/-as uz pieteikuma formā norādīto informācijas centru.

 • Kas notiek, ja Galactico Dāvanu karte tiek pazaudēta?

  Kartes nozaudēšanas gadījumā Galactico Dāvanu karte netiek bloķēta un atjaunota, un tās atlikums netiek atmaksāts.

 • Ko darīt, ja Galactico Dāvanu karte ir sabojāta?

  Bojātu (salauztu, atmagnetizējušos, salocītu utt.) Galactico Dāvanu karti var apmainīt, pārnesot kartē esošo atlikumu uz jaunu Galactico Dāvanu karti. Lai apmainītu sabojātu Galactico Dāvanu karti, jāvēršas jebkura Galactico tirdzniecības centra informācijas centrā, jāaizpilda pieteikuma forma, klāt jāpievieno sabojātā karte un jāsamaksā cenrādī noteiktā komisijas maksa.

 • Cik droša ir dāvanu karšu sistēma?

  Galactico Dāvanu kartes norēķinu sistēmas drošībai tiek pievērsta pastiprināta uzmanība. Visa informācija par kontu atlikumiem tiek uzglabāta drošā, mūsdienu tehnoloģiskajām prasībām atbilstoši aizsargātā vidē.

 • Vai Galactico Dāvanu karšu darbību kāds uzrauga?

  Galactico Dāvanu karšu emitents SIA “Dāvanu karte” ir reģistrēta Latvijas Republikas Finanšu un kapitāla tirgus komisijā, kura veic elektroniskās naudas emitentu darbības uzraudzību. Galactico Dāvanu karšu (elektroniskās naudas) izdošana tiek nodrošināta atbilstoši Latvijas Republikas Maksājumu pakalpojumu un elektroniskās naudas likuma prasībām.

Vairāk

Pirkt Galactico Dāvanu karti

Mūsu lapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās ērtāku darbību. Lai turpinātu lietot lapu, Tu apliecini, ka piekrīti sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar sīkdatņu noteikumiem.