Reģistrēties Reģistrēties
Sākums

Informējam Jūs, ka 2017. gada 20. februārī tiek uzsākts jauns Galactico Privilēģiju programmas punktu krāšanas periods, kas turpināsies līdz 2017. gada 16. jūlijam!

17.02.2017

Šī punktu krāšanas perioda laikā 1% no pirkuma summas, kas reģistrēts Galactico Privilēģiju programmas ietvaros ar Galactico Privilēģiju karti un Galactico VISA karti, tiks ieskaitīts Galactico Privilēģiju programmas dalībnieka punktu kontā.

Sakrātos punktus par periodu 20.02.2017. – 16.07.2017., sākot  no 7 punktiem, pret Galactico Dāvanu karti varēs apmainīt līdz 2017. gada 13. augustam (ieskaitot).

Turklāt, tāpat kā līdz šim, reģistrējot savu pirkumu Galactico Privilēģiju programmas ietvaros ar Galactico Privilēģiju karti vai Galactico VISA karti, Jums ir iespējas saņemt atlaides vairāk nekā  400 Galactico tirdzniecības centru tirdzniecības vietās. 

Galactico Privilēģiju karte un Galactico VISA karte nevar tikt izmantotas pirkumu reģistrēšanai pasta nodaļās, banku filiālēs, līzinga kompānijās un tirdzniecības centru informācijas centros, kā arī pie atsevišķiem tirgotājiem, kas nav noslēguši vienošanos par šo karšu pieņemšanu. 

Galactico Privilēģiju programmas ietvaros punkti netiek piešķirti par dāvanu karšu iegādi, rēķinu apmaksu un pirkumiem, kas apmaksāti ar naudas pārskaitījumu, kā arī par pirkumiem Galactico t/c informācijas centros.

Uzziniet vairāk par Galactico Privilēģiju programmu

Atpakaļ pie jaunumiem
Seko:

© GALACTICO 2017

Uz augšu